AJAX migrace 18 zón sestava MultiTransmitter + HUB

Nový produkt

Přechod Vaší staré drátové ústředny na systém plně ovládaný z mobilu s komunikací přes internet a GSM

Odhad práce spojené s upgrade

3000 výměna systému + 100/čidlo

Více informací

na telefonický dotaz 602385728

13 480 Kč bez DPH

Více informací

Jedna z unikátních vlastností AJAX systému je možnost integrace s jiným systémem. Pokud je ve Vašem objektu infrastruktura stávajícího EZS a Váš starý EZS je nefunkční, nebo nevyhovují jeho vlastnosti, pak můžete pomocí speciálního modulu propojit stávající drátová čidla se systémem Ajax. A to včetně zálohovaného napájení čidel. Tím získáte uživatelskou přívětivost sytému Ajax s minimálními náklady na úpravu stávajícího systému.

Obdobným způsobem lze připojit bezdrátová čidla Ajax ke stávající EZS systému.

Obsah balení

 • 6 863 Kč na telefonický dotaz 602385728
  1 x

  Ajax Hub – centrální řídící jednotka Ústředna (HUB) obsahuje v základu 2 způsoby komunikace. Internetovou přes RJ45 přímo z Vašeho routeru a GSM prostřednictvím SIM Vašeho poskytovatele.  Systém má vestavěnou zálohovací baterii na několik hodin provozu. U vyšších modelů je i připojení přes WIFI a pokročilejší komunikace pře GSM.

  6 863 Kč
  na telefonický dotaz 602385728
 • 4 620 Kč dodací lhůta 5 dnů
  1 x

  Modul který umožňuje k Ajax HUB (který je plně bezdrátový) připojit klasická drátová čidla, ze všech běžných systémů s odporovým vyvážením. Tedy například DSC, Paradox, Satel, Galaxi a další. Tím Vám umožnuje Vaše stará čidla napojit na systém s nejmodernějším ovládáním a plným dohledem odkudkoli.

  4 620 Kč
  dodací lhůta 5 dnů