AJAX HUB - 100 prvků, 9 oblastí, TCP/IP, GSM 2G

Nový produkt

Ajax Hub – centrální řídící jednotka

Ústředna (HUB) obsahuje v základu 2 způsoby komunikace. Internetovou přes RJ45 přímo z Vašeho routeru a GSM prostřednictvím SIM Vašeho poskytovatele.  Systém má vestavěnou zálohovací baterii na několik hodin provozu.

U vyšších modelů je i připojení přes WIFI a pokročilejší komunikace pře GSM.

Více informací

na telefonický dotaz 602385728

6 863 Kč bez DPH

Více informací

Systém Ajax je asi uživatelsky nejpřívětivější bezpečnostní systém. Vše se nastavuje z mobilního telefonu. Velký důraz je kladen na bezpečnost, k systému se nemůže nikdo přihlásit, bez autorizace správce, která probíhá přes email. Uživatelé mohou mít různé stupně oprávnění.

K ovládání i administraci slouží aplikace Ajax 

Pomocí tak zvaných scénářů a třech druhů spínačů. Můžete ze své bezpečnostní instalace vytvořit inteligentní dům. Při regulaci teploty, je obrovskou výhodou to, že všechna čidla, včetně kontaktních magnetů, mají v sobě přesný teploměr. Ve scénáři si tedy uživatel může nastavit sepnutí spínače při dosažení určité teploty na určených bezdrátových bezpečnostních čidlech. Díky Ajax aplikaci tedy nejen znáte teplotu na všech zabezpečených místech, ale systém navíc umí teplotu v objektu regulovat. 

Spínače jsou bezpotenciálové - výhodné na ovládání plynových kotlů, nebo závor. Potenciálové se vyrábí provedení do krabice i do zásuvky a měří i odběr  v kWh a napětí v elektrickém rozvodu.  

Napájení 230V 

Příslušenství